Ситуація щодо COVID-19 на Тячівщині станом на 10 годину 13 квітня

2020-04-13 11:51:25
За оперативною інформацією станом на 10 год 13.04.2020 в Тячівському районі  лабораторно підтверджено COVID-19 в 6  жителів: Тячів - 2, Добрянське- 2, Вільхівці -1, Нижня Апша -1.

Троє хворих знаходяться на лікуванні в обласній інфекційній лікарні, один в Тячівській РЛ, двоє на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.
Ще один пацієнт райлікарні, в якого теж було підтверджено КОВІД-19, після операції,  виписаний додому на самоізоляцію за місцем проживання в смт.Великий Бичків.
Встановлено коло контактних осіб, проводяться необхідні протиепідеміологічні заходи щодо недопущення поширення захворювання.
У 11 медичних працівників КНП «Тячівська районна лікарня»  відібрано зразки біологічних матеріалів на  проведення ПЛР-тестів, які придбані Тячівською міськрадою завдяки благодійному фонду.
Також  аналізи всіх пацієнтів  лікарні, які поступили з ознаками гострої пневмонії будуть сьогодні направлені  в ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» для дослідження на полімеразну ланцюгову реакцію.
Закликаємо мешканців Тячівщини неухильно дотримуватись  карантинних заходів, які є на сьогодні дієвим способом у боротьбі з розповсюдженням КОВІД-19.
Залишайтесь вдома! Будьте здорові!
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації