На отриманні хабара затримано працівника Великобичківського держлісгоспу

2020-04-14 13:46:28
В.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко: "Сьогодні на отриманні хабара було затримано працівника Великобичківського держлісгоспу.

Він налагодив корупційний механізм отримання грошей від незаконної реалізації лісосировини. За різні суми хабарів, працівник лісгоспу «гарантував» місцевим підприємцям не створювати перешкод у вивезенні з території лісництва оптових партій дерев цінних порід, без оформлення відповідних документів.
Проти порушника розпочали кримінальне провадження за вимагання і отримання неправомірної вигоди. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оборудок.
Якщо хтось думає, що через посилену боротьбу із поширенням коронавірусної інфекції в області у нас не вистачить сил для іншої правоохоронної роботи — це не так!
У постійній взаємодії з правоохоронними органами працюємо над недопущенням злочинів у лісовій галузі області!
Тож не варто думати, що зосередившись на карантинних заходах, ми втратимо пильність в інших галузях! Закликаю усіх у нелегкі часи зайняти свідому громадянську позицію!
Не порушувати законів, не брати участь у незаконних схемах і оборудках! Відповідальності не уникнути!"