• Новини / Заходи / Культура

Обласний фестиваль“Воскресни, писанко!” відбудеться у новому форматі (+ ВІДЕО)

Ольга Травіна, заступниця голови Закарпатської ОДА: "Традиційно напередодні Великодня ми проводимо обласний фестиваль-конкурс великодніх атрибутів. Цьогоріч — не виняток, щоправда у новому форматі.
    Так, упродовж лютого-березня учні разом зі своїми батьками й педагогами виготовляли писанки та великодні атрибути. Фото робіт, виготовлених власноруч, конкурсанти надсилали до департаменту освіти та науки облдержадміністрації.
    Після перегляду доробків на офіційному сайті вкотре переконалася наскільки творчими, завзятими і талановитими є наші діти та їхні вихователі.
    Переконана, що навіть такий формат проведення конкурсу дає можливість кожному з нас наблизитись до традицій та звичаїв нашого народу.
    Тож поки є трохи часу до Великодня, пропоную і Вам зануритися у світ мистецтва, переглянувши майстер-класи з виготовлення писанок у різних техніках, і разом зі своїми дітьми створити маленьке диво".