Ситуація на Тячівщині щодо КОВІД-19 станом на 9 год 16 квітня

2020-04-16 10:35:12
За оперативною інформацією станом на 9 год. 16 квітня на Тячівщині нових випадків захворювання на КОВІД-19 не виявлено.
Наразі у районі зареєстровано  6 хворих (2 – з Тячева, 2 – з Добрянського, 1 – з Нижньої Апші та 1- з Вільхівців), 4 з яких лікується в медичних закладах, 2 на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Стан середньої тяжкості, жоден не підключений до апаратів штучної вентиляції легень.
Як щойно повідомив  головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, за добу у медзакладі зроблено 8 експрес-тестів, позитивних нема.
Надійшли 11 результатів ПЛР - тестів на медичних працівників, результати негативні,  ще 19 - очікуються.
За добу до лікарні госпіталізовано двох пацієнтів з пневмонією, яким зроблено швидкі  тести на КОВІД-19, результати теж  негативні. Загалом у лікарні з таким діагнозом перебуває 10 пацієнтів, здійснюється  відбір у них біологічних  матеріалів для тестів на ПЛР.
Закликаємо мешканців Тячівщини неухильно дотримуватись  карантинних заходів, які є на сьогодні дієвим способом у боротьбі з розповсюдженням КОВІД-19.
Залишайтесь вдома! Будьте здорові!
 Пресслужба Тячівської райдержадміністрації