• Новини / Актуальне

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9 годину 21 квітня

Про це повідомляє ‎Закарпатський обласний центр громадського здоров'я.

На Закарпатті 205 пацієнтам підтверджено COVID-19.
    "Протягом минулої доби, 20 квітня, за екстреною медичною допомогою звернулось 349 осіб, з них 7 – з ознаками гострої пневмонії, 8 - з підозрою на COVID-19 та один – з підтвердженим діагнозом на COVID-19 "- повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.
    Відібрано 27 зразків біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР) реакцію та направлено у вірусологічну лабораторію для дослідження;
    9 особам підтверджено діагноз COVID-19, з них 4 – медичні працівники;
    У заклади охорони здоров’я, за минулу добу із ознаками гострої пневмонії госпіталізовано 7 осіб та 8 - з підозрою на COVID-19 та троє хворих з встановленим діагнозом COVID-19, одна з яких дитина;
    Загалом по області станом на 9.00 21 квітня 2020 року 205 хворим встановлено діагноз COVID-19. З них 43 – медичні працівники та 8 – діти .
    За минулу добу не зареєстровано летальних випадків з діагнозом COVID-19.