У Тячівському районі за вихідні нових хворих на COVID-19 не виявлено

2020-04-21 10:10:10
За оперативною інформацією у Тячівському районі станом на 9 год 21 квітня нових хворих на COVID-19 не виявлено.

Таким чином  попередньо офіційно зареєстровано  6 хворих: Тячів - 2,  Добрянське - 2,  Нижня Апша - 1, Вільхівці - 1.
Як щойно повідомив  головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, за вихідні у медзакладі зроблено 5 експрес-тестів, позитивних нема. Всього у лікарні проведено  120 таких швидких тестів.
У лікарні з діагнозом пневмонія перебуває 7 пацієнтів, 1 поступив на стаціонар у вихідні.  На сьогодні у лікарні відібрано 5 ПЛР біологічних матеріалів, які будуть відправлені на дослідження, всього ПЛР проведено у 84 осіб.
При Тячівській РДА цілодобово діє оперативний штаб, який координує роботу всіх служб та органів влади  щодо виконання протиепідеміологічних заходів та  заходів профілактики з метою запобігання та протидії поширенню коронавірусу COVID-19 на території району.
Закликаємо мешканців Тячівщини неухильно дотримуватись  карантинних заходів, які є на сьогодні дієвим способом у боротьбі з розповсюдженням КОВІД-19.
Залишайтесь вдома! Будьте здорові!
 Пресслужба Тячівської райдержадміністрації