• Новини / Актуальне / Головне

  Ситуація щодо COVID-19 на Тячівщині станом на 9 годину 22 квітня

  За оперативною інформацією у Тячівському районі станом на 9 год 22 квітня нових хворих на COVID-19 не виявлено.  

  Як щойно повідомив  головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, за минулу добу в медзакладі зроблено 8 експрес-тестів на COVID-19, позитивних нема. Всього у лікарні проведено  128 таких швидких тестів.
   У лікарні з діагнозом пневмонія перебуває 7 пацієнтів, 4 лікуються у терапевтичному відділенні, 3 – в інфекційному,  1 хворий поступив на стаціонар за добу. Вчора у лікарні відібрано 7 ПЛР біологічних матеріалів, які відправлені на дослідження, результати очікуються. Попередньо отримані ПРЛ аналізи дали негативний результат. 
  Таким чином  в Тячівському на даний час офіційно зареєстровано  6 хворих: Тячів - 2,  Добрянське - 2,  Нижня Апша - 1, Вільхівці - 1.
  З метою  запобігання та протидії поширенню коронавірусу COVID-19 при Тячівській РДА цілодобово діє оперативний штаб, який координує роботу всіх служб та органів влади  щодо виконання протиепідеміологічних заходів та  заходів профілактики захворювання на території району. 
  Закликаємо мешканців Тячівщини неухильно дотримуватись  карантинних заходів, які є на сьогодні дієвим способом у боротьбі з розповсюдженням КОВІД-19.
  Залишайтесь вдома! Будьте здорові!
  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації