Карантин в Україні продовжили до 11 травня

2020-04-22 14:38:54
Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами Шмигаля вони опирались на дані МОЗ, які вказують на те, що пік захворюваності може припасти на початку травня.

Також, попередньо Україна виходитиме з карантину у 5 етапів, початкох яких назвали "Днем К". Для цього є 2 умови.

По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

За нашими розрахунками, «День К» має настати 12 травня. Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція.", - написав Денись Шмигаль.