Станом на 9 год 24 квітня на Тячівщині нових випадків КОВІД-19 не виявлено, двоє хворих одужало

2020-04-24 10:24:52
За оперативною інформацією, станом на 9.00 год. 24 .04.2020 в Тячівському районі не виявлено  нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.  

Як щойно повідомив  директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич за минулу добу проведено 4 експрес-тести, які показали негативний результат. Всього в лікарні проведено 137. 
На лікуванні в інфекційному відділенні перебуває двоє пацієнтів з КОВІД-19 (мешканці Добрянського та Дубового), які отримують необхідне медикаментозну терапію. Їх стан середньої важкості, одному хворому надається киснева підтримка концентратом, він не на ШВЛ. 
За добу у лікарню з діагнозом пневмонія поступив 1 пацієнтів, всього на стаціонарі зараз 5 таких хворих. 
Відібрано біологічні матеріали на проведення ПЛР дослідження  у 15 -х осіб  – у контактних та з підозрою на коронавірусну інфекцію, які відправлено  до вірусологічної лабораторії в м.Ужгород. Результати очікують.
Таким чином, на сьогодні на Тячівщині лабораторно підтверджено 7 випадків захворювання на КОВІД-19. 
Двоє хворих  із Вільхівців та Нижньої Апші, які перебували на лікуванні в Обласній клінічній інфекційній лікарні м.Ужгород, одужали, і вже повернулися  додому.
Двоє тячівців із легкою формою КОВІД-19 перебувають вдома, на амбулаторному лікуванні та самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.
Встановлюється коло контактних осіб хворого на COVID-19 з смт. Дубового, в його помешканні  проведено всі необхідні протиепідеміологічні заходи щодо непоширення захворювання. Також в населених пунктах району проводиться дезінфекція відповідним  розчином вулиць та громадських місць.  
З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції закликаємо мешканців району неухильно дотримуватися карантинних заходів, не виходити без нагальної потреби на вулицю, берегти себе і своїх рідних!
Залишайтесь вдома! Будьте здорові! 
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00