Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров відвідав обласні медичні заклади, де лікують хворих на COVID-19 (+ВІДЕО)

2020-04-27 10:57:41
Обласна інфекційна лікарня другий місяць приймає пацієнтів із COVID-19.

За цей час жоден медичний працівник не захворів на коронавірус. Аналізи методом ПЛР працівникам проводять регулярно.
Тетяна Труш, головна лікарка приймального відділення ЗОІЛ: «На сьогодні ми забезпечені усім необхідним захистом: одноразові та багаторазові захисні костюми, респіратори класів FFP2 та FFP3, рукавички, бахіли та чоботи. Умови праці у нас гідні».
Наразі у лікарні перебуває 40 пацієнтів із підтвердженим COVID-19. 7 - із підозрою
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА, подякував медикам за їхню роботу.
В Обласній клінічній лікарні ім.А.Новака наразі перебуває 27 пацієнтів із COVID-19.
Зміна у медиків тут триває 7 днів. За цей час вони не виходять із приміщення.
Головний лікар Юрій Яцина запевняє, що наразі заклад забезпечений засобами захисту для медиків.
23 квітня Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, заступник керівника офісу Президента Сергій Трофімов та голова Закарпатської ОДА Олексій Петров передали лікарні засоби захисту:
- 930 костюмів біозахисту;
- 1000 медичних масок FFP2;
- 80 пар бахіл.
Наразі засоби захисту зберігають на складі лікарні.
Олексій Петров: «Медики - сьогодні це ті, хто боронить нашу державу усередині країни від пандемії. Дякую вам за роботу, за вашу героїчну працю. Хай щастить. Усіх благ. Бережіть себе!»