Олексій Петров подякував медикам за роботу

2020-04-28 09:20:43
Сьогодні медики Закарпатської обласної клінічної лікарні завершили свою семиденну зміну. 24 медичні працівники уперше за тиждень вийшли на подвір’я.

Як це важко у фізичному плані – можна уявити. А до того ж додалося і психологічне навантаження.
Та наші лікарі за час вахти проявили не лише фахові здібності. Буквально сьогодні всі ми могли переконатися, що вони не тільки профі з великої букви, справжні патріоти, але й люди з почуттям гумору. Доброго гумору. Своє чергування вони обіграли в невеличкому кліпі!
Його можна побачити на сторінці ФБ.
Думаю, нам є чому в них повчитися. Повчитися, як треба відповідати на виклики. Як залишатися людьми.
До речі, вони висловили свою стурбованість і образу нехтуванням мешканцями нашого міста правилами карантину.
Думка, що мене це омине – вкрай небезпечна і зухвала.
Здоров’я нам всім! Бережемо себе!