• Новини / Актуальне / Головне

Ситуація щодо КОВІД-19 на Тячівщині станом на 9 год. 30 квітня: нових випадків не виявлено

За оперативною інформацією, станом на 9.00 год. 30.04.2020 в Тячівському районі зареєстровано13 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, 2 хворих одужало, 1 помер.

Як щойно повідомив  головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, за минулу добу нових випадків не виявлено, проведено 9 експрес-тестів, всі негативні, всього  - 181.
    У лікарні з діагнозом пневмонія перебуває 10 осіб, в тому числі 2 дітей, яким відібрано аналізи для ПЛР дослідження, результати негативні.
    За добу мобільними бригадами лікарів та сімейними лікарями зроблено декілька виїздів на відбір біологічних матеріалів у контактуючих осіб з хворими та з подобна КОВІД-19, результати очікуються.При Тячівській РДА працює цілодобовий штаб, проводиться дезінфекція населених пунктів та інші протиепідеміологічні заходи з метою недопущення коронавірусного захворювання.
    Звертаємось до мешканців Тячівщини: залишайтесь вдома і будьте здорові!
     Пресслужба Тячівської райдержадміністрації