• Новини / Актуальне / Головне

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9 годину 1 травня в розрізі районів- на Тячівщині без змін

• Як повідомляє Закарпатський обласний Центр громадського здоров'я, станом на 09:00 годину 1 травня.
       за добу було виявлено 13 нових випадків коронавірусної інфекції. Всього в області виявили 432 випадки з яких 112- медичні працівники, 19 - діти.
      53 закарпатців, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали. 9 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19.
      Станом на ранок 1 травня в області проведено 2672 дослідження COVID-19 методом ПЛР.
      По районам та містам загальна картина випадків виглядає так

• Ужгород - 150 людей
      • Ужгородський район - 51 людей
      • м. Чоп - 1 людина
      • Мукачево - 43 людей
      • Мукачівський район - 38 людини
      • Свалявський район 3 людина
      • Іршавський район - 17 людей
      • Рахівський район - 28 людей
      • Тячівський район - 13 людей
      • Хустський район - 8 людей
      • Берегове - 6 людей
      • Воловецький район - 7 людини
      • Великоберезнянський район - 2 людина
      • Перечинський район - 9 людина
      • Виноградівський район - 18 людей

• Таким чином в Тячівському районі без змін -  станом на 9.00 год. 01 .05.2020 в Тячівському районі зареєстровано 13 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, 2 хворих одужало, 1 помер.
      • Звертаємось до мешканців Тячівщини дотримуватись карантину і самоізоляції,  з метою недопущення поширення коронавірусного захворювання.  Залишайтесь вдома і будьте здорові!
         Пресслужба Тячівської райдержадміністрації