• Новини / Актуальне / Головне

  За минулі вихідні на Тячівщині виявлено 3 нових випадки захворювання на COVID-19

  За оперативною інформацією, станом на 9.00 год. 04.05.2020 в Тячівському районі зареєстровано16 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, 2 хворих одужало, 1 помер. 

  Як щойно повідомив  головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, за минулі вихідні лабораторно підтверджено 3 нові випадки КОВІД-19. 
  Зокрема  у 2 медичних працівників, які контактували з хворими і зараз перебувають на самоізоляції та амбулаторному лікуванні, захворювання у них проходить безсимптомно.  А також в 1 пацієнта лікарні, мешканця с.Добрянське, який знаходиться в інфекційному відділенні.
  У лікарн з діагнозом пневмонія перебуває 10 осіб, 2 поступили за вихідні, всі хворі проходять експрес-тести та  ПЛР дослідження.
  Загалом за даний період проведено 21 експрес -тест, всі негативні, всього  - 202.
  За добу мобільними бригадами лікарів та сімейними лікарями зроблено декілька виїздів на відбір біологічних матеріалів у контактуючих осіб з хворими та з подобна КОВІД-19, результати очікуються. Такі ж відбори проводитимуться й сьогодні. 
  При Тячівській РДА працює цілодобовий штаб, проводиться дезінфекція населених пунктів та інші протиепідеміологічні заходи з метою недопущення коронавірусного захворювання.
  Звертаємось до мешканців Тячівщини: залишайтесь вдома і будьте здорові!
   Пресслужба Тячівської райдержадміністрації