• Новини / Актуальне / Суспільство

Дорогі ветерани, учасники Другої світової війни! Шановні жителі Тячівщини!

Сьогодні - 8 травня,  ми згадуємо трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу відзначаємо День пам’яті та примирення.

У цей день ми вшановуємо світлу пам'ять всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.
    Завтра - 9 травня,  відзначаємо 75-ї річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
    Так  багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
    Щиро бажаємо всім доброго здоров’я, благополуччя та злагоди!
    Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!
    З повагою, в.о. голови Тячівської районної державної адміністрації Михайло Полажинець та голова Тячівської районної ради Василь Каганець