• Новини / Заходи

  В райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей  Сьогодні під головуванням першого  заступника голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей.

  На порядку денному   розглядались питання: про повторний розгляд заяви щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітнього сина, щодо надання дозволу на виготовлення дитячих закордонних паспортів для малолітніх дітей, а також на їх тимчасові виїзди за кордон без згоди батька та  ін.
  У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга Роспопа та інші члени комісії.
  На засідання також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.
  За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації