Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

2020-05-18 14:14:22
Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян. Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку.
Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу тощо формують значне горюче навантаження й створюють умови для швидкого поширення пожежі.
Наш сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі внаслідок теплового вияву електричного струму.
Щоб не допустити пожежі необхідно виконувати наступні правила пожежної безпеки:
- не залишати дітей без нагляду дорослих, пояснювати їм небезпеку та наслідки пустощів з вогнем та побутовими газовими та електричними приладами;
- доручати встановлення електроприладів професіоналам, стежити за справністю електромережі, оберігати від пошкоджень ізоляцію, своєчасно замінювати пошкоджену проводку;
- слідкувати за працюючими електричними приладами;
- під час приготування їжі не залишати без нагляду працюючу газову плиту;
- бути уважними під час користування свічками, керосиновими лампами, встановлювати їх на підставки з негорючих матеріалів;
- на жаль, багато пожеж, особливо з трагічними наслідками, виникають уночі, тому перед тим, як лягти спати, необхідно: вимкнути всі електропобутові прилади (крім холодильників) та обігрівачі; впевнитися, що безпосередньо біля ліжка, впритул до ковдри, не стоять електричні прилади та не прокладено електропроводку.
Основні дії під час виникнення пожежі:
подзвонити до служби порятунку за номером «101»;
Тячівський РВ У ДСНС