Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

2020-05-19 12:57:54

Сьогодні, 19 травня, під головуванням  в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Відтак  присутніми розглянуті  питання, а саме: щодо неналежного виконання батьківських обов'язків відносно малолітніх дітей, про виїзд  дитини закордон, визначення місць проживання дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації