• Новини / Актуальне / Суспільство

З 1 ПО 5 ЧЕРВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН СТАН ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ 2020

З 1 по 5 червня Відбудеться всеукраїнський онлайн-марафон «Стан перспективи розвитку будівельної галузі 2020»

Основною метою марафону є обговорення питань поточного стану та вироблення рекомендацій щодо шляхів розвитку будівельної галузі в Україні. Місія заходу - просвітницька діяльність, яка може допомогти всім зацікавленим сторонам отримати корисну інформацію про сучасний стан функціонування та перспективи розвитку будівельної галузі в Україні.

Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України разом з партнерами запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні, присвяченому практичним питанням поточного функціонування та перспективам розвитку будівельної галузі України у 2020 році.

Зареєструватися для участі та отримати додаткову інформацію можна безпосередньо на офіційному сайті заходу:

https://marafon.minregion.onleine/?utm   _source=oda_build

Контактна особа Оргкомітету: