• Новини / Актуальне / Головне

  Ситуація щодо КОВІД-19 на Тячівщині станом на 10 год. 22 травня: виявлено 2 нових випадки захворювання

          За оперативною інформацією, станом на 10.00 год. 22.05.2020 в Тячівському районі зареєстровано 23 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, 5 хворих одужало, 1- помер. 

           Як повідомив   директор Тячівської філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр» МОЗУ Василь Молнар за останніми результатами ПЛР-тестів коронавірусну інфекцію  підтверджено у двох  мешканців району - с. Нижньої Апші (1981 р.н.,) та Тересви - (1987 р.н.), які лікуються стаціонарно в лікарні, їх стан стабільний.  
          При Тячівській РДА працює цілодобовий штаб, в районі  проводиться всі необхідні протиепідеміологічні заходи з метою недопущення поширення коронавірусного захворювання.
           Звертаємось до мешканців Тячівщини, особливо тих населених пунктів, де виявлено нові випадки коронавірусного захворювання з проханням дотримуватись карантинних заходів, незважаючи на деякі їх послаблення. 
          І зокрема, без нагальної потреби не відвідувати  громадські місця та  перебувати  в громадських місцях в засобах індивідуального захисту, дотримуватись соціальної дистанції  та  правил особистої гігієни.
          Бережіть себе і своїх близьких!  Будьте здорові!
    Пресслужба Тячівської райдержадміністрації