З 1 червня на Закарпатті, як і на всій території України, проводиться Місячник безпеки дорожнього руху

2020-06-02 11:52:39
У зв’язку з початком місячника безпеки руху на дорогах Закарпаття  проводиться посилене патрулювання,  профілактичні бесіди, спрямовані на неухильне дотримання правил дорожнього руху та зниження кількості аварійних ситуацій на автошляхах краю.

Особлива увага поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху, зосереджена на виявлення та припинення грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки на автошляхах та призводять до дорожньо-транспортних пригод.
Додаткові мобільні групи контролюють дотримання безпеки дорожнього руху із застосуванням лазерних радарів для вимірювання швидкості транспортних засобів «TruCam».
Будьте уважні на дорогах!