• Новини / Актуальне / Головне

Відійшов у вічність Топчинський сільський голова Опріш Олександр Юрійович. Вічна пам'ять!

Сьогодні  перестало битися серце лідера громади села Топчино  - Опріша Олександра Юрійовича.

Відійшла з  життя  людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, хороший господарник  та  патріот свого рідного села.
    Опріш Олександр Юрійович народився 16.09.1966 р, працював на різних посадах, у 2015 був обраний головою Топчинської сільської ради VII скликання  та  вніс вагомий вклад в розвиток рідного населеного пункту й району.
    Нехай добрий, світлий спомин про Олександра Юрійовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.
    Колектив Тячівської райдержадміністрації висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу цієї непоправної втрати.
    Нехай земля буде пухом! Вічна пам'ять!