Майже 21 млн грн за два тижні - офіційні платежі до бюджету за розмитнення пакунків так званих італійських бусів

2020-06-16 14:18:27
Олексій Петров:
"20 млн 500 тис грн – стільки заплатили до бюджету за розмитнення посилок так звані італійські буси, які заїжджають в Україну через КПП «Тиса».
Ця сума офіційно стягнена із 1700 мікроавтобусів протягом двох тижнів – із 30 травня по 15 червня.
Заторів, черг на кордоні наразі немає. Оформлення одного транспортного засобу триває до 30 хвилин.
Сьогодні на КПП "Тиса" провели нараду із правоохоронцями. З’ясовував, по-перше, чи коректно проводиться оподаткування, чи враховуються під час розмитнення усі характеристики переміщуваних через кордон речей- вартість, вага, розміри. Щоб під виглядом посилок не завозили брендовані речі чи контрабандний товар.
Начальник Закарпатської митниці Олександр Богаш запевнив, що із усіх мікроавтобусів посилки вивантажують та зважують. Митники оглядають кожен пакунок. Під час візуального огляду речей, виявляють наявний брендовий дороговартісний товар або продукти харчування.
Оперативно-розшукову діяльність правоохоронці проводять безпосередньо у пункті пропуску та продовжують працювати мобільні групи біля КПП сформовані за моїм дорученням.
Крім того, правоохоронці декларують посилення оперативно - розшукових заходів, в тому числі з недопущення використання кпп Тиса як каналу ввезення високовартісних партій товарів під виглядом особистих речей ( посилок )."