Пряма лінія із заступником голови ОДА Віталієм Цвігуном

2020-06-18 10:14:19
Віталій Цвігун,

Заступник голови обласної державної адміністрації спілкувався з пані Лізою, мешканкою Виноградівського району, котра одна із перших звернулась з проханням допомогти щодо відновлення електропостачання. Близько 5 років родина проживає без електроенергії̈.
Пан Василь з с. Хмільник Іршавського району звернувся з пропозицією розглянути можливість включення дороги місцевого значення (Кам̓янське – Воловиця) до Програми утримання автомобільних доріг для належного ремонту дорожнього покриття даної дороги.
Мешканець села Барбово Мукачівського району звернув увагу на неналежний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070706 Мукачево – Макарьово – Залужжя.
Жителі Іршавського району звернулися з проханням ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги (Берегове – Кам̓янське) – Воловиця.
Віталій Цвігун подякував усім, хто телефонував. На всі запитання громадяни отримали вичерпні відповіді. А по окремим зверненням – доручив відповідним службам розібратися та допомогти у вирішенні.