• Новини / Суспільство

  До уваги! Послаблення карантинних заходів

  Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України та постанов Головного державного санітарного лікаря України з 11 травня дозволено функціонування закладів,
  які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, закладів громадського харчування, перукарень, салонів краси, стоматологічних кабінетів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, виключно за умови дотримання вимог протиепідемічних заходів зазначених в Постановах МОЗ України:
  — від 09.05.2020 № 16 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів у офісних приміщеннях в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
  — від 09.05.2020 № 17 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
  — від 09.05.2020 № 18 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
  — від 09.05.2020 № 19 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
  — від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
  Датальніше ознайомитися з Тимчасовими рекомендаціями можна на сайті Міністерства охорони здоров’я України за посиланням https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukraini