• Новини / Актуальне / Головне / Важливо

  "Береженого й Бог береже!" - керівництво Тячівщини зустрілось з духовенством

  У п'ятницю 19.06.2020 за круглим столом у Тячівській райраді відбулася зустріч голови РДА Тімура Аверіна та голови райради Василя Каганця з керівниками найбільших релігійний конфесій, благочинними та настоятелями церков. 

  Участь також взяли - керівник апарату РДА Богдан Макусій та керівник штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Василь Бокотей.
  Приводом для зібрання постала ситуація з надзвичайно великим темпом росту коронавірусного захворювання серед місцевого населення на території району. 
  Як повідомив Тімур Аверін за останні дні зафіксовано антирекорд і Тячівщина з останнього місця вибилась у "лідери". 
  Основна причина полягає в тому, що після виходу з жорсткого карантину, в нас  перестали дотримуватись правил, яких ніхто не відміняв. 
  Зокрема що стосується протиепідеміологічних заходів, індивідуального захисту, соціальної дистанції, масових зібрань  та ін.  
  - Така тенденція поширення COVID-19 може негативно вплинути на життєдіяльність району, коли  знову  доведеться запроваджувати більш жорсткий карантин, чого б нам дуже не хотілося робити, - наголосив Тімур Аверін.     
  Відтак очільник району закликав священників вжити всіх заходів для унеможливлення поширення коронавірусної інфекції в релігійних закладах  та доводити до прихожан інформацію про необхідність дотримання норм гігієни, визначених  МОЗ.  
  Так, відповідно до рішення місцевої комісії ТЕБ та НС від 10.06.2020 р  (протокол № 13) , рекомендовано уникати масових зібрань людей.
  І за можливості проводити релігійні заходи на відкритому повітрі з дотриманням фізичної дистанції та обмеженою кількістю осіб. 
  Як підкреслив  Тімур Аверін виконання  простих рекомендацій дозволить швидше пройти цей небезпечний період спалаху захворювання і повернутись до звичних норм життя.
  Також до присутніх священнослужителів звернувся голова райради Василь Каганець, який насамперед подякував духовенству від імені керівництва за співпрацю. 
  І зокрема  оперативне реагування та дотримання карантину під час відзначення  найбільшого релігійного свята - Великодня. 
  Вжиті тоді керівниками релігійних громад вчасні протеепідеміологічні заходи протидіяли масовому поширенню інфекції серед вірян.  
  - Однак як показує практика, важливо й надалі дотримуватись визначених рекомендацій, щоб не траплялися такі ось спалахи COVID-19, які маємо тепер, - зазначив Василь Каганець.
  Присутні на зібранні священнослужителі висловили свої думки з приводу ситуації щодо COVID-19 і загалом насущних проблем духовного життя населення. 
  Було надано пропозицію налагодити більш активну комунікацію між представниками влади і духовенства у вирішенні не лише цього, а й інших актуальних питань району. 
  Всі присутні  одностайні в одному: "Береженого й Бог береже", тому домовились у спільних діях з метою забезпечення благополуччя населення Тячівщини. 
  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації