• Новини / Суспільство

На Закарпатті можуть посилити карантин — голова МОЗ Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов не виключає, що Закарпатську область доведеться готувати до запровадження додаткових карантинних обмежень у зв’язку зі складною ситуацією із захворюваністю на коронавірус у регіоні.

Про це повідомляє Офіс президента.

За його словами, додаткові обмеження можуть бути запроваджені на один тиждень. Ситуацію в області він назвав такою, що викликає занепокоєння.

Степанов планує відвідати Львівську та Закарпатську області, які є лідерами за кількістю інфікованих COVID-19, та заслухати пропозиції місцевої влади.

Нині у Закарпатські області зафіксовано 2069 випадків захворювань на коронавірус, з них 54 — летальні, 842 людини одужало. За останню добу виявлено 109 випадків коронавірусу, 1 пацієнт помер, 9 — одужало.

Загалом за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 841 людини, 9 випадків — летальних, 343 пацієнти одужало.