Унаслідок тривалих дощів по всіх річках області спостерігається високий рівень водності

2020-06-22 09:29:34
На більшості річок відбувались невеликі коливання рівнів води.

На сході області та р.Тисі, ділянка Ясіня - Тячів - підвищення на 0.4 - 1,6м. Удень у басейні Верхньої Тиси пройшли сильні дощі та зливи інтенсивністю понад 25-30 мм за 8 годин, що призвело до формування та проходження на ділянці Ясіня-Рахів-Ділове-В.Бичків на фоні підвищеної водності швидкоплинної паводкової хвилі амплітудою +1,1+1,4 м, з досягненням та перевищенням рівня корінних берегів (І ступеню захисту у м.Рахів та смт.В.Бичків, та ІІ ступеню захисту у с.Ділове).

По Тисі пік паводкової хвилі на ділянці Тячів – Вилок має пройти сьогодні до обіду з підвищенням рівнів на 1.0 - 1.5м.

Запас рівнів побудованих водозахисних споруд дозволяє стримати паводкову хвилю, - повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація.