• Новини / Заходи / Головне

У Тячеві відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Сьогодні  22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів людей, життя яких обірвала Друга світова війна.

22 червня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна — частина Другої світової війни, в якій Україна зазнала найбільших втрат з усіх країн світу.
    За різними оцінками, загинуло від 8 до 10 мільйонів людей. Понад 5 млн. загиблих були цивільними, з них понад 1,5 млн. — жертви Голокосту. Ще 2,2 млн людей вивезли на примусові роботи до нацистської Німеччини.
    Відтак  у Тячеві відбулась церемонія покладання квітів до погруддя Героя Степана Вайди та пам’ятника воїнам-визволителям у міському парку, яку здійснили керівництво та представники районної й міської влади. У зв'язку з карантинними заходами, участь в урочистості взяла обмежена кількість осіб.
    А саме: голова Тячівської РДА Тімур Аверін, голова районної ради Василь Каганець, міський голова Іван Ковач, заступник голови райради Ігор Грабарь, секретар Тячівської міськради Іван Кричфалушій та ін.
    ....Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.
     Вічна пам'ять загиблим!
    Пресслужба Тячівської райдержадміністрації