Привітання голови державної адміністрації з нагоди Дня державної служби

2020-06-23 09:40:08
Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня державної служби!

Відзначення сьогоднішнього свята  - це підтвердження  вагомого внеску державних службовців у справу розбудови та становлення України як демократичної держави.
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від  якої залежить успіх економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей та їх відношення до влади.
На сьогодні державна служба проходить нелегкий етап реформування, що забезпечить оновлення та  престижність професії державного службовця.
Щира вдячність вам за сумлінну працю, наполегливість та старанність у виконанні своїх службових обов’язків.
Велика шана всім  держслужбовцям, які з повною віддачею працюють на благо та розбудову нашої рідної Тячівщини!
Бажаю  Вам і Вашим родинам добра та щастя, міцного здоров'я, всіх благ!
Нехай завжди поруч будуть талановиті колеги та вірні друзі.
З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін