• Новини / Заходи / Культура / Головне

  Відбулися урочистості з нагоди державних свят


  Сьогодні у Тячівському районному будинку культури відбулось урочисте зібрання, яке  об’єднали три визначні дати грудневого календаря.


  5 грудня щорічно у всіх країнах відзначається Міжнародний день волонтера, який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй від 17 грудня 1985 року. 
  6 грудня 1991 року Верховна Рада України  прийняла Закон «Про Збройні Сили України». Саме ця подія і стала підставою для офіційного встановлення свята  -  Дня Збройних сил України.
  : Протягом 25 років Збройні сили України пройшли непростий шлях становлення і сьогодні є гарантом забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості нашої держави
   Ось уже багато років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято. День 7-го грудня вибрано не випадково, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі Радянського Союзу, саме цього дня був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який, згодом, звісна річ, неодноразово змінювався і доповнювався.
  І сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще нашої землі
  В урочистостях з нагоди визначних свят взяли участь керівники районної та міської влади, військовослужбовці і працівники Тячівського райвійськкомату, учасники бойових дій, волонтери, а також працівники та ветерани органів місцевого самоврядування району – селищні та сільські голови, депутати районної та місцевих рад.
  З вітаннями до присутніх звернулися: голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, голова районної ради Іван Фабрицій,  секретар Тячівської міської ради ТОГ Іван Крічфалушій, військовий комісар Ігор Тищук , волонтери Михайло Немеш та Віталій Богдан.
   - Сьогоднішні відзначення приурочені тим людям, які захищають нашу державу і  працюють на  її розвиток.  Це  не лише героїчні подвиги наших військових на Сході, а й волонтерська підтримка із Заходу. А також  згуртування всіх українців для спільної мети - розбудови демократичного суспільства, - наголосив у своєму виступі очільник Тячівщини Василь Дем'янчук.
  Пам’ять про військових , які загинули захищаючи територіальну цілісність та незалежність  нашої країни  присутні у залі вшанували хвилиною мовчання. 
  Після чого відзнаками від влади були нагороджені як військові, так і працівники та ветерани органів місцевого самоврядування. Низку подяк та грамот також  отримали благодійники Тячівщини від батальйону 128 -ї  бригади за активну волонтерську підтримку.
  З музичними вітаннями виступили:  народне вокальне тріо районного будинку культури, інструментальний квартет та викладачі Нересницької дитячої школи мистецтв,   народні троїсті музики родини Шіманів, шоу-балет «ВЕЛАРТ», керівник Рената Велеган, учні Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, народний інструментальний ансамбль  «Тячівські музики» та ін.
  Шановні воїни!Дякуємо вам за вашу мужність, за те що захищаєте  нас, захищаєте Україну, за те, що ви гідно носите звання солдат! Низький уклін вам, наші захисники! Нехай вас Бог береже !
  Шановні працівники місцевого самоврядування!  Бажаємо вамнаполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці розвитку територіальних громад.
  Шановні волонтери!  Спасибі вам за чуйність і відважність, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації