Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.
Ветеранські хаби, організовані «своїми» і для «своїх», — це місця, де захисники і захисниці знайдуть розуміння їхніх потреб і проблем, можуть поділитися наболілим, а також отримати допомогу. На базі таких майданчиків працюють уже перевірені фахівці: психологи, юристи, волонтери, яким довіряє ветеранська спільнота і до яких варто звертатися.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713893281_1713893265390.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713893311_1713893283040.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713893320_1713893296743.jpeg)