• Новини / Заходи / Головне

З Тячівського району на військову службу відправлено чотирьох строковиків

Як повідомив  військовий комісар Тячівського РВК Руслан Тополюк в середу 24.06. 2020 р на військову службу відправлено чотирьох строковиків.

Раніше хлопці, які добровільно зголосилися йти в армію,  були повернуті для проходження самоізоляції через виявлений у їх товариша COVID-19.
    Призовники, а також всі контактні особи, в тому числі й працівники райвійськкомату, пройшли ПРЛ- тестування, результати – негативні.
    У Тячівському райвійськкоматі проведено необхідні протиепідемічні заходи і  заклад працює у плановому режимі з дотриманням усіх карантинних норм.
    Тячівський райвійськкомат  продовжує підготовку і проведення призову громадян України на строкову й контрактну військову службу, відповідно до наказів, і закликає юнаків віком від 18 до 27 –ми років з’явитися для уточнення військово-облікових даних.
    Пресслужба Тячівської райдержадміністрації