Перші три місяці роботи Програми медичних гарантій – розповідають регіони (онлайн-брифінг для ЗМІ)

2020-06-25 16:12:42
У п'ятницю, 26 червня, о 12:00 год. на платформі «Zoom» відбудеться онлайн прес-конференція для ЗМІ щодо результатів перших трьох місяців роботи Програми медичних гарантів.

Спікери заходу:
· Оксана Мовчан, очільниця Національної служби здоров’я України (НСЗУ);
· Андрій Віленський, директор Департаменту договірної роботи НСЗУ;
· Вікторія Мілютіна, директорка міжрегіонального Північного департаменту НСЗУ;
· Дмитро Самофалов, директор Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ;
· Мар'яна Возниця, директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ;
· Наталія Будяк, директорка Східного міжрегіонального департаменту НСЗУ;
· Володимир Пляцек, директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ.
Під час онлайн прес-конференції учасники розкажуть про перші досягнення та складнощі другого етапу трансформації системи охорони здоров'я. Про те, як приватні медичні заклади долучаються до змін. А також – якою буде  Програма медичних гарантій у 2021 році.  Адже НСЗУ уже подала в МОЗ бюджетну декларацію на Програму медичних гарантій на наступний рік.
Директори міжрегіональних департаментів детально розкажуть про успіхи та складнощі місцевих медичних закладів усіх регіонів та у прямому ефірі дадуть відповіді на питання журналістів (питання можна буде задавати письмово під час онлайн-конференції).
Для участі в онлайн-брифінгу потрібно:
Зареєструватися за посиланням:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_1ckWkaIKTyybwQl5HyDf7g
На пошту вам надійде лист із підтвердженням та унікальним лінком для участі.
Ви можете приєднатися до онлайн-брифінгу за допомогою своїх браузерів або програми «Zoom» на комп’ютері чи смартфоні.

З усіх питань щодо участі у заході звертайтесь, будь ласка, за номером: 063 864 30 62 – Аліса Тимченко