В сервісних центрах пенсійного фонду області запроваджується окремий режим роботи

2020-06-26 09:01:16
У зв’язку з поширенням на території Закарпатської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,
на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської обласної державної адміністрації на період карантину запроваджується окремий режим роботи відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області – розмежовується прийом громадян різного віку:
для відвідувачів похилого віку встановлюються години прийому з 11.00 до 13.00;
для відвідувачів інших вікових груп – з 13.00 до 19.00.
Всім відвідувачам необхідно дотримуватись соціальної дистанції та маскового режиму.
Просимо громадян із розумінням поставитись до тимчасових обмежень і незручностей!
Головне управління Пенсійного фонду України  в Закарпатській області