• Новини / Актуальне / Суспільство

Про ситуацію щодо поширення коронавірусу в Україні та Закарпатті зокрема говорили на селекторній нараді під головуванням Президента України

Олексій Петров:
    "Володимир Зеленський наголосив на необхідності посилювати контроль за дотриманням карантинних заходів.
    Постійні рейди правоохоронців і реальні штрафні санкції! Найчастіше заражаються коронавірусом саме через порушення обмежень, наприклад, щодо заборони масових заходів. Ніхто не відміняв масконосіння у приміщеннях, соціального дистанціювання і регулярної дезінфекції. Інакше в країні будуть змушені посилювати карантин і повертатись до жорстких обмежень!
     На Закарпатті поліцейські проводять щоденні рейди. Складено 110 протоколів за результатами перевірок:
    76- на субєктів господарювання
    31- порушення самоізоляції
    3 – на водіїв транспортних засобів
    По 12 справам – судами накладено штрафи, мінімальний -17 тисяч гривень!
    До проведення рейдів долучили військових
    В області не працюють дитячі садочки
    Заборонено роботу ресторанів усередині приміщення, дозволені лише тераси та форма «їжа на виніс»
    На вихідних заборонено рух громадського транспорту, дозволено лише спецперевезення – медиків та працівників інших служб
    ‼️ Готелі працюють без спа-зон та басейнів, ресторанів усередині
    ‼️ У культурно-масових заходах може брати участь до 10 осіб, із дотриманням соціальної дистанції, одягнених у захисні маски для обличчя
    ‼️ Щоб не наражати на небезпеку групу ризику – людей похилого віку, рекомендовано закладам, установам приймати цю категорію людей у будні із 11.00 до 13.00 години, а молоді утриматися відвідувати, зокрема, магазини. Дякую закарпатському управлінню Пенсійного фонду, який підтримав це рішення і уже увів його у дію.
    За останню добу у 93 закарпатців встановлено діагноз COVID- 19 методом ПЛР, 9 людей із діагнозом коронавірус – померли, 9 –вилікувалися. Лікарні заповнені хворими на COVID-19 більш як 60 відсотків. І це хворі переважно важкі, які потребують кисневої терапії, спеціальну апаратуру.
    Тому, вкотре звертаюся не ставитися легковажно до карантинних обмежень!
    Долучайтеся до контролю і боротьби із коронавірусом! Фіксуйте порушення карантинних обмежень і повідомляйте їх через електронну приймальню Закарпатської ОДА (https://carpathia.gov.ua/storinka/elektronne-zvernennya)
    Будьте свідомими! Будьте здорові!"