• Новини / Актуальне / Суспільство

  Про ситуацію щодо поширення коронавірусу в Україні та Закарпатті зокрема говорили на селекторній нараді під головуванням Президента України

  Олексій Петров:
  "Володимир Зеленський наголосив на необхідності посилювати контроль за дотриманням карантинних заходів.
  Постійні рейди правоохоронців і реальні штрафні санкції! Найчастіше заражаються коронавірусом саме через порушення обмежень, наприклад, щодо заборони масових заходів. Ніхто не відміняв масконосіння у приміщеннях, соціального дистанціювання і регулярної дезінфекції. Інакше в країні будуть змушені посилювати карантин і повертатись до жорстких обмежень!
   На Закарпатті поліцейські проводять щоденні рейди. Складено 110 протоколів за результатами перевірок:
  76- на субєктів господарювання
  31- порушення самоізоляції
  3 – на водіїв транспортних засобів
  По 12 справам – судами накладено штрафи, мінімальний -17 тисяч гривень!
  До проведення рейдів долучили військових
  В області не працюють дитячі садочки
  Заборонено роботу ресторанів усередині приміщення, дозволені лише тераси та форма «їжа на виніс»
  На вихідних заборонено рух громадського транспорту, дозволено лише спецперевезення – медиків та працівників інших служб
  ‼️ Готелі працюють без спа-зон та басейнів, ресторанів усередині
  ‼️ У культурно-масових заходах може брати участь до 10 осіб, із дотриманням соціальної дистанції, одягнених у захисні маски для обличчя
  ‼️ Щоб не наражати на небезпеку групу ризику – людей похилого віку, рекомендовано закладам, установам приймати цю категорію людей у будні із 11.00 до 13.00 години, а молоді утриматися відвідувати, зокрема, магазини. Дякую закарпатському управлінню Пенсійного фонду, який підтримав це рішення і уже увів його у дію.
  За останню добу у 93 закарпатців встановлено діагноз COVID- 19 методом ПЛР, 9 людей із діагнозом коронавірус – померли, 9 –вилікувалися. Лікарні заповнені хворими на COVID-19 більш як 60 відсотків. І це хворі переважно важкі, які потребують кисневої терапії, спеціальну апаратуру.
  Тому, вкотре звертаюся не ставитися легковажно до карантинних обмежень!
  Долучайтеся до контролю і боротьби із коронавірусом! Фіксуйте порушення карантинних обмежень і повідомляйте їх через електронну приймальню Закарпатської ОДА (https://carpathia.gov.ua/storinka/elektronne-zvernennya)
  Будьте свідомими! Будьте здорові!"