• Новини / Освіта / Оголошення

До уваги державних службовців!

Доводимо до Вашого відома, що Київська школа економіки запрошує державних службовців взяти участь у безкоштовній програмі професійного навчання „Управління публічними фінансами’',
    яка впроваджується за підтримки Урядів Швеції та Німеччини. Програма передбачає 10 дводенних навчальних модулів та підготовку підсумкової роботи.
    Тематика навчання включає такі напрямки:
     • аналіз публічної політики;
     • моніторинг та оцінювання політики;
    • кількісні та якісні методи аналізу;
     • гендерно-орієнтоване бюджетування;
    • бюджетний процес та застосування у ньому програмно-цільового методу;
    • міжнародні аспекти оподаткування;
    • етика в публічній сфері.
     Додаємо лист Київської школи економіки щодо етапів відбору учасників програми та попередній графік навчання.
    Відбір учасників програми Е тап
    І. У разі зацікавленості у навчальній програмі, просим о не пізніше 17 липня (включно) надіслати на електронну адресу smpf@kse.org.ua перелік рекомендованих співробітників з їхніми контактними даними (e-mail та телефон).
    Кількість претендентів на участь в програмі не обмежена, а категорія, досвід роботи та інші ознаки не регламентовані, тому перелік кандидатів Ви можете визначати на підставі їхньої вмотивованості та здатності до навчання, а також долученості до роботи в напрямках публічних фінансів.
    Просимо не н а д с и л а т и документи в паперовій версії,
     Е та п 2. Після отримання переліку претендентів, Київська ш кола економіки сконтактуйте з ними особисто електронною поштою із проханням не пізніше 7 серпня (включно) надіслати на електронну адресу smnf@kse.org.ua резюме та короткий мотиваційний лист.
    Ці документи будуть оцінені незалежним відбірковим комітетом, і частина учасників пройде у наступний етап.
    Е тап 3. У період з 12 по 31 серпня відбудуться онлайн-співбесіди з тими кандидатами, шо пройдуть етап 2.
     За підсумками цього останнього етапу, буде прийнято рішення про відбір учасників та учасниць, і не пізніше 4 вересня ми надамо Вам відповідний перелік.
    Графік навчання
    Навчання розпочнеться наприкінці вересня 2020 р. і триватиме до червня 2021 р. Заняття будуть відбуватися в п’ятниці та суботи, тому просимо Вас забезпечити можливість учасникам, які будуть відібрані, відвідувати заняття в робочі дні (до 10 таких днів за період програми).
    Існує ймовірність, шо частіша занять може відбуватися в дистанційному форматі (онлайн),  залежно від епідеміологічної ситуації в країні.
    У разі виникнення питань щодо програми просимо звертатися на пошту smpf@ kse.org.ua,
    або телефонувати мені - 050-744-2119.
    Дмитро Яровий,  керівник професійної програми  “ Управління публічними фінансами” і  Київської школи економіки