До уваги державних службовців!

2020-07-01 09:56:56
Доводимо до Вашого відома, що Київська школа економіки запрошує державних службовців взяти участь у безкоштовній програмі професійного навчання „Управління публічними фінансами’',
яка впроваджується за підтримки Урядів Швеції та Німеччини. Програма передбачає 10 дводенних навчальних модулів та підготовку підсумкової роботи.
Тематика навчання включає такі напрямки:
 • аналіз публічної політики;
 • моніторинг та оцінювання політики;
• кількісні та якісні методи аналізу;
 • гендерно-орієнтоване бюджетування;
• бюджетний процес та застосування у ньому програмно-цільового методу;
• міжнародні аспекти оподаткування;
• етика в публічній сфері.
 Додаємо лист Київської школи економіки щодо етапів відбору учасників програми та попередній графік навчання.
Відбір учасників програми Е тап
І. У разі зацікавленості у навчальній програмі, просим о не пізніше 17 липня (включно) надіслати на електронну адресу smpf@kse.org.ua перелік рекомендованих співробітників з їхніми контактними даними (e-mail та телефон).
Кількість претендентів на участь в програмі не обмежена, а категорія, досвід роботи та інші ознаки не регламентовані, тому перелік кандидатів Ви можете визначати на підставі їхньої вмотивованості та здатності до навчання, а також долученості до роботи в напрямках публічних фінансів.
Просимо не н а д с и л а т и документи в паперовій версії,
 Е та п 2. Після отримання переліку претендентів, Київська ш кола економіки сконтактуйте з ними особисто електронною поштою із проханням не пізніше 7 серпня (включно) надіслати на електронну адресу smnf@kse.org.ua резюме та короткий мотиваційний лист.
Ці документи будуть оцінені незалежним відбірковим комітетом, і частина учасників пройде у наступний етап.
Е тап 3. У період з 12 по 31 серпня відбудуться онлайн-співбесіди з тими кандидатами, шо пройдуть етап 2.
 За підсумками цього останнього етапу, буде прийнято рішення про відбір учасників та учасниць, і не пізніше 4 вересня ми надамо Вам відповідний перелік.
Графік навчання
Навчання розпочнеться наприкінці вересня 2020 р. і триватиме до червня 2021 р. Заняття будуть відбуватися в п’ятниці та суботи, тому просимо Вас забезпечити можливість учасникам, які будуть відібрані, відвідувати заняття в робочі дні (до 10 таких днів за період програми).
Існує ймовірність, шо частіша занять може відбуватися в дистанційному форматі (онлайн),  залежно від епідеміологічної ситуації в країні.
У разі виникнення питань щодо програми просимо звертатися на пошту smpf@ kse.org.ua,
або телефонувати мені - 050-744-2119.
Дмитро Яровий,  керівник професійної програми  “ Управління публічними фінансами” і  Київської школи економіки