• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я / Головне

  Вільховецька ОТГ передала Тячівській райлікарні апарат ШВЛ та експрес - тести на виявлення COVID-19 - фото

  Сьогодні  02.07.2020 р. в Тячівську РДА з благородною  місією завітав голова Вільховецької ОТГ Михайло Цірик. 

  Відтак  у малому залі відбулася зустріч за участю голови РДА Тімура Аверіна, голови райради Василя Каганця та заступника головного лікаря з лікувальної роботи КНП «Тячівська райлікарня» Віктора Поповича. 
  Як повідомив очільник ОТГ Михайло Цірик,  у зв’язку із спалахом коронавірусного захворювання на території району, громадою було вирішено закупити за кошти з місцевого бюджету апарат штучної вентиляції легень для потреб Тячівської районної лікарні. 
  А також передати  медикам 20 експрес -  тестів на виявлення COVID-19 , які раніше придбано  й успішно використовуються в громаді. 
  Даний апарат ШВЛ стане в нагоді лікарям під час надання медичної допомоги хворим, оскільки він є мобільним, може працювати як в стаціонарі так і на викликах до пацієнтів.  
  Такого типу моделі з медичного обладнання  для штучної вентиляції легень  поки що немає в лікарні, тож його буде розміщено в реанімаційному відділенні, де знаходяться найбільш важкі пацієнти, які потребують кисневої терапії. 
  У підсумку зустрічі керівництва району та ОТГ  було наголошено на об’єднанні зусиль всіх гілок влади для покращення матеріально-технічного стану КНП «Тячівська райлікарня», яку нещодавно визначено опорною з розширеним пакетом послуг. 
  Керівництво районної влади  та районної лікарні висловлює щиру вдячність громаді Вільховецька ОТГ за підтримку медичної галузі району.
  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації