• Новини / Актуальне / Головне

Термінова новина! Від завтра на території Тячівщини введено нові карантинні обмеження!

Сьогодні відбулося позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.
    Через стабільно напружену ситуацію щодо поширення COVID-19, регіональна комісія ТЕБ та НС вирішила посилити каранитинні заходи:
    Обмежити на території області час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.

Заборонити на всій території області із 04.07.2020 року, в тому числі й ТЯЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ:

Функціонування закладів (приміщень), які здаються в оренду для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо);

Обмежити проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитвенних будинків, інших культових спорудах. Богослужіння проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх вимог протиепідемічних заходів;

Закликаємо суб'єктів господарської діяльнсті, керівників релігійних конфесій та всіх мешканців Тячівщини дотримуватись карантинних заходів та правил індивідуального захисту.

Бережіть себе і будьте здорові!

Преслужба Тячівської райдержадміністрації