• Новини / Актуальне / Головне

  Ситуація щодо COVID-19 на Тячівщині невтішна: +38 нових випадків за вихідні, 1 особа померла

  За оперативною інформацією за минулі вихідні  в Тячівському районі лабораторно підтверджено 38 нових випадків коронавірусного захворювання, всього захворіло за час епідемії - 231 осіб. 

  На жаль, 1 особа з  підтвердженим короновірусним захворюванням померла сьогодні зранку в районній лікарні. Зокрема, це мешканка з села Кричево 1950 р.н., де на даний час зафіксовано найбільший спалах COVID-19 серед населених пунктів району. 
  Загалом станом на 06.07.2020 в Тячівській районній лікарні знаходиться 65 хворих з важкою вірусною пневмонією, яким проводиться відповідне обстеження і надається необхідна медична допомога. У 34 пацієнтів лабораторно підтверджено коронавірусну інфекцію, для решти очікуються результати аналізів. 
  У зв'язку з надзвичайно складною ситуацією на території району введено посилені карантинні обмеження. Зокрема заборонені всі масові заходи, обмежено роботу кафе та ресторанів тощо. Проводяться поселені рейди - перевірки за дотриманням протиепідемічних вимог та карантинних обмежень, на порушників накладаються штрафи.  
  Керівництво Тячівської райдержадміністрації закликає мешканців району виконувати правила індивідуального захисту та уникати масових скупчень людей.
  Бережіть себе та будьте здорові!      
  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації