Представлено першого заступника голови Тячівської РДА Олександра Юрійовича Шеверю

2020-07-07 14:31:39
Сьогодні голова Тячівської РДА Тімур Аверін представив керівникам структурних підрозділів свого першого заступника Олександра Юрійовича Шеверю.

Новий заступник  займатиметься гуманітарно – соціальний блоком питань,  зокрема контролюватиме діяльність:  освіти;  охорони здоров’я, соціальної сфери, культури тощо.
Звертаючись до колективу Олександр Шеверя висловив вдячність за довіру та сподівання на  взаємодію у вирішені актуальних питань району.
- Сподіваюсь,  що у нас все складеться позитивно,  – наголосив  Олександр Шеверя і закликав присутніх  до співпраці.
Довідково:
Олександр Юрійович Шеверя, народився 1988 року в м.Хуст, здобув юридичну освіту, працював у Тячівському районному суді, одружений, проживає у Тячеві.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації