• Новини / Суспільство

  Олексій Петров провів нараду із підрядними організаціями, які будують дороги

  Олексій Петров:

  "Дороги – це частина програми Великого будівництва, ініційованої Володимиром Зеленським. І її виконання знаходиться під особистим контролем Президента.
  Про хід робіт в області доповідали на нараді представники підрядних організацій, які здійснюють будівництво автомобільних доріг місцевого значення, заступник голови ОДА Віталій Цвігун та новий керівник ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» Андрій Савченко.
  Передусім подякував дорожникам, які підставили своє плече під час повені. Оперативно виконували відновлювальні роботи і забезпечували проїзд транспорту.
  У цьому році із Державного дорожнього фонду заплановано виділити 406 млн грн на місцеві дороги. Уже надійшло в область 45% від цієї суми.
  За ці гроші заплановано відремонтувати 164 км автомобільних доріг місцевого значення:
  28 об’єктів капітального ремонту та 11 – середнього поточного.
  ❗ Наголосив на важливості проведення чесних, прозорих та конкурентних торгів.
  ❗ Корупційна складова – неприпустима. Мета нашої нової команди забезпечити ефективне раціональне використання державних коштів для будівництва якісних автошляхів в області.
  ❗ Важливо, щоб підрядні організації реєстрували своїх працівників в області, таким чином наповнювали місцеві бюджети.
  Запропонував:
  запровадження пілотного проекту зі здійснення контролю якості виконаних робіт за участі підрядних організацій –конкурентів
  забезпечення будівництва автомобільних доріг за маршрутним принципом – одна, дві дороги на район - для формування цілісної інфраструктурної мережі.
  ✅ Представники компаній підтримали уведення референтних умов для учасників торгів - повинні відповідати вимогам щодо наявності попереднього досвіду із виконання робіт визначеного обсягу."