• Новини / Суспільство

Олексій Петров провів нараду із підрядними організаціями, які будують дороги

Олексій Петров:

"Дороги – це частина програми Великого будівництва, ініційованої Володимиром Зеленським. І її виконання знаходиться під особистим контролем Президента.
    Про хід робіт в області доповідали на нараді представники підрядних організацій, які здійснюють будівництво автомобільних доріг місцевого значення, заступник голови ОДА Віталій Цвігун та новий керівник ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» Андрій Савченко.
    Передусім подякував дорожникам, які підставили своє плече під час повені. Оперативно виконували відновлювальні роботи і забезпечували проїзд транспорту.
    У цьому році із Державного дорожнього фонду заплановано виділити 406 млн грн на місцеві дороги. Уже надійшло в область 45% від цієї суми.
    За ці гроші заплановано відремонтувати 164 км автомобільних доріг місцевого значення:
    28 об’єктів капітального ремонту та 11 – середнього поточного.
    ❗ Наголосив на важливості проведення чесних, прозорих та конкурентних торгів.
    ❗ Корупційна складова – неприпустима. Мета нашої нової команди забезпечити ефективне раціональне використання державних коштів для будівництва якісних автошляхів в області.
    ❗ Важливо, щоб підрядні організації реєстрували своїх працівників в області, таким чином наповнювали місцеві бюджети.
    Запропонував:
    запровадження пілотного проекту зі здійснення контролю якості виконаних робіт за участі підрядних організацій –конкурентів
    забезпечення будівництва автомобільних доріг за маршрутним принципом – одна, дві дороги на район - для формування цілісної інфраструктурної мережі.
    ✅ Представники компаній підтримали уведення референтних умов для учасників торгів - повинні відповідати вимогам щодо наявності попереднього досвіду із виконання робіт визначеного обсягу."