"Всупереч заборонам": Ляшко назвав причину спалаху COVID-19 на Закарпатті

2020-07-08 09:21:46
За його словами, недотримання карантинних вимог та проведення ряду масових заходів на Закарпатті і є основною причиною загострення епідемситуації.

Епідемрозслідування спалахів COVID-19 на Закарпатті встановили, що в трьох районах причиною захворювання стали масові гуляння.
Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів про це в етері одного із українських телеканалів.
"В Закарпатській області в трьох районах за результатами епідрозслідування було встановлено, що до сплеску захворюваності привели саме масові святкування: весілля, дні народження, також святкування релігійних свят, коли сім'ї з'їжджалися з різних сіл, святкували це все, і за тиждень вони всі ставали контактами і протягом тижня реєструвалися нові випадки коронавірусної хвороби", - зазначив Ляшко.