• Новини / Суспільство

Олексій Петров: « Ми стоїмо на порозі повернення до першого етапу карантинних обмежень»

На сьогоднішньому брифінгу Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров наголосив, якщо кількість хворих не зменшуватиметься, то є ризики, що область може посилити карантинні заходи.

В області достатньо високий рівень завантаженості на коронавірусну інфекцію.
    Спалахи фіксують у тих населених пунктах, де проводилися культурно-масові заходи, до прикладу, весілля, дні народження, поминальні дні, похорони і так далі.
    Найбільший приріст за тиждень епідеміологи і медики фіксують у Міжгір`ї та районі.
    Олексій Петров звертається до всіх закарпатців із проханням продовжувати дотримуватися карантинних обмежень, бо тільки так ми можемо контролювати ситуацію.