• Новини / Актуальне / Головне / Важливо

"Велике будівництво" на Тячівщині: розпочато ремонт дороги від Тячева в напрямку Солотвина

В рамках національного проекту "Велике будівництво", який здійснюється під патронатом президента України В.Зеленського на Тячівщині розпочато ремонт дороги Н-09  "Мукачево -Рогатинь" від Тячева в напрямку  Солотвина.

Виконавецем робіт за результатами торгів на проведення   поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка– Львів на ділянках км 98+700 - км 104+797, км 105+231 - км 118+835, вартість  яких  - 526 942 000,00, визнано ТОВ "ШБУ-77"  ( "Прозорро" https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-18-000003-a.)
    - Ремонту цієї дороги ми очікували дуже давно,  адже даний відрізок  знаходиться в край  занедбаному стані.  На днях завершено ремонт  з Буштина до Тячева, попередньо зроблено на в'їзді в район. Таким чином Тячівщина вже з'єднана якісною дорогою з Хустським районом. Планується , що до кінця року дорога державного значення Н-09 в межах нашого району буде повністю відремонтована, - наголошує голова Тячівської РДА Тімур Аверін.
    Також очільник району звертається до водіїв та всіх учасників дорожнього руху поставитися з порозумінням до певних незручностей, у зв'язку з ремонтом та можливими заторами. Під час літньої спеки мати при собі запас питної води, заправлені авто та предмети першої необхідності.
    Пресслужба Тячівської райдержадміністрації