• Новини / Інформують рятувальники

  На Закарпатті передали штормове попередження

  Ввечері 11-го, вночі та вранці 12 липня на більшій частині території області та по м. Ужгород очікується посилення північно-західного вітру до 13-18, подекуди пориви до 20-25 м/с, на високогір’ї до 25-30 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий). 

  У другій половині ночі та вдень 12-го липня на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються значні зливові дощі, грози, в окремих пунктах сильні зливи та град. Вдень 12-го та вночі 13 липня зниження температурного режиму на 7-10°.
  12 липня на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0.3-1.0м (над рівнями на 8 год. 11.07) в межах корінних берегів. У місцях проходження сильних злив буде відбуватися:
  на малих водотоках швидкоплинне підвищення рівнів води на 0.5-1.0 м;
  формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав;
  утворення локальних селів та зсувів перезволоженого ґрунту.
  По мірі розвитку синоптичної ситуації, будуть уточнюватись гідрологічні прогнози, повідомляє Закарпатський обласний гідрометцентр та Управління ДСНС України у Закарпатській області.