Санаторії на Закарпатті - працюють!

2020-07-20 08:26:06
Віталій Цвігун:

"Сьогодні здійснив робочий візит до санаторію «Кришталеве джерело», де основним лікувальним фактором є мінеральні води типу «Лужанська -12» та «Лужанська-3». Ці води призначаються для лікування органів травної системи, нирок та органів сечовиділення, хворобах обміну речовин.
Санаторій “Кришталеве Джерело” знаходиться в зоні бальнеологічного курорту Поляна, в 10-ти хвилинах їзди від Сваляви в тихому мальовничому куточку гірської долини.
Розміщення санаторію дозволяє насолоджуватися чистим гірським повітрям в перервах між оздоровчими процедурами. Доглянутість території вражає та може слугувати прикладом.
Переваги санаторного лікування є природні фактори, а не медикаментозні, що, як правило, мають побічні дії. Закарпаття має величезний потенціал для розвитку медичного туризму, адже це оздоровниця №1.
З послугами та детальною інформацією про заклад, ви можете ознайомитися за посиланням." ⬇️⬇️