«Симфонія кольорів – самоцвіти»

2020-07-21 09:21:36
Підведено підсумки online конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – самоцвіти» Відбувся online конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – самоцвіти» організований ГО «Арт-центр «Антре»» (Україна) та Fundacja «Inspiracja +» (Польща).

В цьому конкурсі взяли участь учні Тячівської дитячої школи мистецтв разом із викладачем в номінації образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. За результатами конкурсу: 1. Прокопчук Давид- ІІІ місце,4 вікова група,номінація образотворче мистецтво. 2. Бордунова Маряна-І місце,6 вікова група (викладачі),номінація декоративно-прикладне мистецтво та отримала відзнаку “ The Best Artist “. 3. Чорненька Ксенія-ІІ місце,1 вікова група ,номінація декоративно-прикладне мистецтво. 4. Ташко Даниїл-ІІ місце,1 вікова група, номінація декоративно-прикладне мистецтво. 5. Тиводар Варвара-І місце,2 вікова група ,номінація декоративно-прикладне мистецтво. 6. Рубець Максим-ІІ місце,3 вікова група,номінація декоративно-прикладне мистецтво. 7. Прокопчук Юстин-ІІ місце,3 вікова група ,номінація декоративно-прикладне мистецтво. 8. Сойма Анастасія-ІІІ місце,3 вікова група ,номінація декоративно-прикладне мистецтво. 9. Легач Євгенія-ІІ місце,3 вікова група ,номінація декоративно-прикладне мистецтво. 10. Лаврюк Дарина-ІІ місце,3 вікова група ,номінація декоративно-прикладне мистецтво.