Олексій Петров відвідав дитячий будинок у Великій Доброні

2020-07-24 10:18:22
Олексій Петров:

"Генрієтта першою зустріла нас, гостей Будинку Милосердя «Добрий самаритянин» у селі Велика Добронь, і просто покорила своєю невимушеністю. Дівчинка надзвичайно активна й відкрита дитина, усім цікавиться, любить слухати музику та гратися із однолітками.
Генрієтта - одна із 72 вихованок дитячого будинку. Власне, цей заклад і не можна назвати дитячим будинком у нашому звичному розумінні.
Чуйні педагоги, які навчають, окрім шкільних предметів, різним ремеслам, дітей тут справді готують до дорослого життя.
Та й після досягнення повноліття, вони не рвуть зв’язки із Будинком, навпаки – їх всіляко підтримують, допомагають влаштуватися на роботу, дозволяють залишатися у закладі на період навчання.
Перебуваючи у такій добродушній атмосфері, здається, що це, можливо, найкраще, що можна запропонувати цим дітям…
Але це не так.
Переконаний, що для дитини не має нічого кращого, аніж сім’я.
І ми обговорили із керівництвом закладу, чим може допомогти облдержадміністрація, аби у цих чудових дітей були тато і мама."