Про субвенції – в Тячівській райраді відбулось засідання комісії з питань бюджету

2020-07-24 15:51:15
Сьогодні 24.07.2020 голова Тячівської РДА Тімур Аверін та його перший заступник Олександр Шеверя взяли участь у засіданні постійної комісії Тячівської районної ради з питань бюджету управління майном та контролю за проведенням приватизації.

Провів засідання голова комісії, депутат райради Олег Палінкаш, за участі голови райради Василя Каганця, депутатів райради, керівників структурних підрозділів РДА та районної ради.
Відтак присутні розглянули і погодили проект розпорядження голови РДА «Про внесення змін до районного бюджету на 2020» з надходженням субвенцій:
1.) з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій:
- Тересвянській селищній раді  -  будівництво спортивного майданчика на території місцевого стадіону «Авангард»
- Колодненській сільській раді – капітальний ремонт будівлі ДНЗ
- Усть-Чорнянській селищній раді -   будівництво ліній вуличних освітлень вулиці Верховинська
2) з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду розпоряднику коштів - відділу освіти РДА на:
- ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладам ЗОШ
- забезпечення санітарно-гігієнічних умов в приміщеннях ЗОШ.
Згідно прийнятого рішення комісії фінуправлінням РДА буде підготовлено та подано районній раді відповідні матеріали.
Окрім того присутні обговорили питання фінансування ремонтів доріг та закладів освіти в районі загалом.
Як наголосив голова РДА Тімур Аверін потрібно активізувати роботу щодо утворення опорних шкіл та прийняття з приводу цього відповідних рішень.
Що  дозволить таким закладам суттєво покращити матеріальний стан ще до утворення ОТГ.
Очільник району закликав до співпраці у цьому напрямку голів місцевих рад та депутатський корпус райради.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації